Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/clients/client57/web306/web/libs/Date.class.php on line 32
- Know-how

Špecialista na ochranu v znečistených a agresívnych prostrediach

J.C. Hronského 11
SK - 960 01 ZVOLEN

Tél. : +421 (0) 45 533 1419
Fax : +421 (0) 45 532 5537

Bližšie údaje

Naša záruka najvyššej kvalityQualité

Návleky od spoločnosti ASP sú zavŕšením vyše 25 ročných skúseností. Ponúkajú riešenie modulárnymi návlekmi, ktoré sú vyvinuté tak, že zahŕňajú ochranu robotov v rozsahu niekoľkých osí až po ochranu dodatočných osí. Návleky inštalované v umývacích kabĺnach sú vodotesné, je možné ich pretlakovať vzduchom, čo zaručuje dokonalú ochranu robota.

Po celý čas výroby a pri dodržaní požiadaviek normy ISO 9001 : 2008, ASP využíva a aplikuje aplikuje interne veľmi prísne postupy na kontrolu surovín a dohliada na výrobné nástroje, ktoré sú kompatibilné s procesom farbenia.

Od okamihu vyjadrenia požiadavky na osadenie návlekov na pracovisku, stávajú sa naši technicko - obchodní pracovníci jedinými a výhradnými partnermi pre rokovanie s vami. Ich odbornosť a kompetencie v spojení s popredajným servisom servisom (údržba a opravy návlekov priamo v dielni) sú zárukou kvalitného splnenia vašich požiadaviek a vynikajúcej obsluhy.


Výrobný proces

Naša Metodické oddelenie s využitím pokynov a odporúčaní našich technicko-obchodných pracovníkov a s pomocou výkonného plánovacie softvéru, ktorý zodpovedá štandardným požiadavkám trhu, navrhne a vyprojektuje všetky potrebné riešenia (návleky, oblúkové rámy, …).

etude_1etude_2

Zavedením týchto technických postupov do praxe (šitie, zváranie, lepenie, …) sú poverení členovia nášho Výrobného týmu, ktorý je zložený z kvalifikovaného a odborného personálu. V osobitných prípadoch, ak ide o nové aplikácie, zasahuje v čo najskoršom štádiu rozpracovania štúdie naše laboratórium a to z dôvodu, aby došlo k zapracovaniu vašich podrobných špecifických požiadaviek.
Počas celej výroby sa jednotlivé komponenty návleku kontrolujú, aby zodpovedali vašim kritériám (predovšetkým čo sa týka kvality pre farbenie).

fabrication_1fabrication_2

A nakoniec, montáž, ktorú realizujú naši pracovníci priamo na robot a overenie počas cyklu sú zárukou, že riešenie je dokonale prispôsobené vašim potrebám

montage_1montage_2

© ASP 2010 | Home | Infos légales | Création site : KTP Concept